01:00 Exatlón Estados Unidos Season 6 Episode 6 Telemundo (CH-131)

02:00 Celebrity Wheel of Fortune Season 2 Episode 12 ABC USA (CH-51)

02:00 Legends of the Hidden Temple Season 1 Episode 13 CW USA (CH-300)

02:00 ¿Quién es la máscara? Season 3 Episode 3 Univision (CH-132)

02:00 Dirty Jobs Season 9 Episode 4 Discovery Channel (CH-313)

02:00 Swamp People: Blood and Guts Season 5 History TV (CH-322)

02:00 The Mehdi Hasan Show Episode 4 Live MSNBC (CH-327)

02:00 The Real Murders of Atlanta Season 1 Episode 2 Oxygen TV (CH-332)

02:00 Power Book II: Ghost Season 2 Episode 8 STARZ Network (CH-335)

02:00 90 Day Fiancé: Before the 90 Days Season 5 Episode 7 TLC (CH-337)

03:00 The Real Housewives of Salt Lake City Season 2 Episode 18 Bravo TV (CH-307)

03:00 Euphoria Season 2 Episode 3 Home Box Office (HBO) (CH-321)

03:00 Vengeance: Killer Newlyweds Season 1 Episode 7 Headline News (HLN) (CH-323)

03:00 The '80s: Top Ten Season 1 National Geographic (NGC) (CH-328)

03:00 Billions Season 6 Episode 1 Showtime USA (CH-333)

03:00 Claws Season 4 Episode 8 TNT USA (CH-338)

04:00 Mountain Monsters Season 8 Episode 4 Travel Channel (CH-340)


06:00 Australia A-League Women : Brisbane Roar W vs Newcastle Jets BT Sport 3 UK (CH-33)

06:05 Australia A-League : Central Coast Mariners vs Melbourne City BT Sport ESPN (CH-34)

20:45 Australia A-League : Brisbane Roar vs Adelaide United BT Sport 1 UK (CH-31)

09:00 AFC Women's Asian Cup : Iran vs China Spor Smart 2 Turkey (CH-22) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)

11:30 Super Lig : Hatayspor vs Rizespor beIN Sports 1 Turkey (CH-62)

11:30 Super Lig : Kasımpaşa vs Kayserispor beIN Sports 2 Turkey (CH-63)

11:30 Turkey 1. Lig : Adanaspor vs Keçiörengücü beIN SPORTS MAX 2 Turkey (CH-1)

11:30 Turkey 1. Lig : Bandırmaspor vs BB Erzurumspor beIN SPORTS MAX 1 Turkey (CH-2)

12:00 Portugal Segunda liga : Feirense vs Mafra Sport TV1 Portugal (CH-49)

12:00 Portugal Terceira Liga : UD Oliveirense vs Anadia Canal 11 Portugal (CH-3)

12:00 Spain Supercup Women - FC Barcelona (W) vs Atl. Madrid (W) Barca TV (CH-26)

12:15 Netherlands Eredivisie : NEC vs Feyenoord Astro Supersport 1 (CH-123) | ESPN 3 NL (CH-4) | Match! Football 2 Russia (CH-137) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)

12:15 Eredivisie Women : Twente vs PSV ESPN 1 NL (CH-5)

12:30 Italy Serie A : Cagliari vs Fiorentina BT Sport 1 UK (CH-31) | SuperSport Football (CH-56) | Match! Football 1 Russia (CH-136) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Arena Premium 2 Serbia (CH-135) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71) | Digi Sport 4 Romania (CH-403) | ESPN SUR (CH-149) | Sport 2 Israel (CH-141)

13:00 France Ligue 1 : Metz vs Nice BT Sport ESPN (CH-34) | beIN SPORTS en Español (CH-372) | Arena Sport 3 Premium (CH-139) | beIN Sports HD 2 (CH-92) | Sport 5 PLUS Israel (CH-145)

13:00 England Women's Super League : Manchester United vs Tottenham Hotspur MUTV (CH-6)

13:00 Germany 3. Liga - SV Meppen 1912 vs. FSV Zwickau Sport Klub 4 Serbia (CH-104)

13:30 Romania Liga I : Mioveni vs Academica Clinceni Digi Sport 1 Romania (CH-7) | Digi Sport 1 Romania (CH-400)

13:30 England Women's Super League : Brighton & Hove Albion vs Chelsea FC BBC Two UK (CH-357)

13:30 Germany Bundesliga 2 : Simulcast Sky Sport Bundesliga 1 (CH-8)

13:30 Germany Bundesliga 2 : Hannover 96 vs Dynamo Dresden Sky Sport Bundesliga 2 (CH-9) | beIN Sports 4 Turkey (CH-67)

13:30 Germany Bundesliga 2 : Jahn Regensburg vs Holstein Kiel 10 Sky Sport Bundesliga 3 (CH-10)

13:30 Germany Bundesliga 2 : Karlsruher SC vs Sandhausen Sky Sport Bundesliga 4 (CH-11)

13:30 Belgium First Division A : Standard Liège vs Club Brugge Tivibu Spor 1 Turkey (CH-12)

13:45 Greece Super League 2 - Panathinaikos B vs Levadiakos ERT 3 Greece (CH-164)

14:00 Germany 3. Liga - MSV Duisburg vs. 1. FC Saarbrucken Sport Klub 3 Serbia (CH-103)

14:00 Turkey 1. Lig : Boluspor vs Tuzlaspor beIN SPORTS MAX 1 Turkey (CH-2)

14:00 Spain Segunda Division : Burgos vs Leganés Movistar Laliga 1 (CH-13)

14:00 Spain La Liga : Granada vs Osasuna 1LaLigaTV UK (CH-14) | beIN Sports English 2 (CH-90) | Movistar Laliga (CH-15) | ESPN Deportes (CH-375) | Arena Premium 1 Serbia (CH-134) | Eleven Sports 4 Poland (CH-1) | beIN Sports HD 1 (CH-91) | Digi Sport 2 Romania (CH-401)

14:00 Super Lig : Altay vs Konyaspor beIN Sports 2 Turkey (CH-63)

14:00 Super Lig : Giresunspor vs Alanyaspor beIN Sports 3 Turkey (CH-64)

14:15 United Arab Emirates Pro League Cup - Al Dhafra SSC vs. Emirates Club Abu Dhabi Sports 1 (CH-165)

14:15 United Arab Emirates Pro League Cup - Khor Fakkan Club vs. Al Urooba UAE Abu Dhabi Sports 2 (CH-155)

14:30 Qatar Stars League - Al-Shamal vs. Umm-Salal SC Al Kass One HD (CH-76)

14:30 Netherlands Eredivisie : PSV vs Ajax Astro SuperSport 4 (CH-126) | ESPN 2 NL (CH-16) | Match! Football 2 Russia (CH-137) | Sport 4 Israel (CH-143) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102) | ESPN2 SUR (CH-150) | Polsat Sport News Poland (CH-129)

14:30 Netherlands Eredivisie : Heracles vs Go Ahead Eagles ESPN 1 NL (CH-5)

14:45 France D1 Féminine : Saint-étienne vs Psg 1Canal+ Sport France (CH-122) | Sport 5 PLUS Israel (CH-145)

15:00 England Premier League : Multiplex Premier League RMC Sport 1 France (CH-119)

15:00 England Premier League : Arsenal vs Burnley USA Network (CH-343) | Astro SuperSport 2 (CH-124) | Telemundo (CH-131) | beIN SPORTS Premium 3 (CH-100) | CANAL+ FAMILY Poland (CH-4) | Sport 1 Israel (CH-140)

15:00 England Premier League : Crystal Palace vs Liverpool Astro Supersport 1 (CH-123) | beIN Sports English 1 (CH-61) | Sky Sports Premier League (CH-130) | Sky Sports Main Event (CH-38) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Canal+ France (CH-121) | beIN Sports Premium 1 (CH-98) | ESPN SUR (CH-149) | RMC Sport 2 France (CH-120) | CANAL+ Sport Poland (CH-48)Sport Klub 1 Serbia (CH-101) | Sport 2 Israel (CH-141)

15:00 England Premier League : Leicester City vs Brighton & Hove Albion SuperSport Variety 1 (CH-17) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73) | beIN Sports Premium 2 (CH-99)

15:00 France Ligue 1 : Nantes vs Lorient beIN SPORTS en Español (CH-372) | beIN Sports HD 7 (CH-97) | Amazon Prime (CH-77)

15:00 France Ligue 1 : Clermont vs Rennes BT Sport ESPN (CH-34) | beIN Sports HD 4 (CH-94) | Amazon Prime (CH-84)

15:00 France Ligue 1 : Angers SCO vs Troyes beIN Sports HD 6 (CH-96) | Amazon Prime (CH-86)

15:00 France Ligue 1 : Bordeaux vs Strasbourg beIN Sports HD 2 (CH-92) | Amazon Prime (CH-105)

15:00 Germany 3. Liga - 1. FC Magdeburg vs. TSV Havelse Magentasport (CH-106)

15:00 Italy Serie A : Torino vs Sassuolo Arena Sport 1 Serbia (CH-18) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72)

15:00 Italy Serie A : Spezia vs Sampdoria Arena Sport 2 Serbia (CH-19) | Eleven Sports 3 Poland (CH-20)

15:00 Italy Serie A : Napoli vs Salernitana BT Sport 1 UK (CH-31) | SuperSport Football (CH-56) | Match! Football 1 Russia (CH-136) | Arena Premium 2 Serbia (CH-135) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71) | Digi Sport 4 Romania (CH-403) | Sport 3 Israel (CH-142)

15:00 AFC Women's Asian Cup : Chinese Taipei vs India Spor Smart 2 Turkey (CH-22)

15:00 Portugal Segunda liga : Porto II vs Casa Pia Porto Canal Portugal (CH-21)

15:30 Bundesliga : RB Leipzig vs Wolfsburg Sky Sports Football (CH-35) | DAZN2 Germany (CH-6) | Match! Football 3 Russia (CH-138) | beIN Sports 3 Turkey (CH-64) | Digi Sport 3 Romania (CH-402)

16:00 Spain Segunda Division : Sporting Gijón vs Amorebieta Movistar Laliga 2 (CH-23)

16:00 Romania Liga I : UTA Arad vs Gaz Metan Mediaş Digi Sport 1 Romania (CH-7) | Digi Sport 1 Romania (CH-400)

16:00 Belgium First Division A : Union Saint-Gilloise vs Genk Tivibu Spor 4 Turkey (CH-9)

16:15 Spain La Liga : Real Madrid vs Elche LaLigaTV UK (CH-14) | TSN4 (CH-114) | beIN Sports English 2 (CH-90) | Movistar Laliga (CH-15) | Arena Premium 1 Serbia (CH-134) | CANAL+ Premium Poland (CH-10) | beIN Sports HD 1 (CH-91) | Digi Sport 2 Romania (CH-401) | ESPN4 BR (CH-85)

16:15 Italy Serie B : Vicenza vs Cittadella Sport Klub 8 Serbia (CH-107)

16:15 Greek League: Volos vs PAOK Sport Klub 7 Serbia (CH-108)

16:30 Portugal Primeira Liga : Marítimo vs Belenenses Sport TV3 Portugal (CH-8)

16:30 Portugal Primeira Liga : Vitória Guimarães vs Estoril Sport TV1 Portugal (CH-49)

16:30 Portugal Segunda liga : Rio Ave vs Farense Sport TV+ Portugal (CH-11)

16:40 Qatar Stars League - Qatar SC vs. Al-Gharafa SC Al Kass Two HD (CH-109)

16:40 Qatar Stars League - Al Rayyan SC vs. Al Ahli Doha SC Al Kass One HD (CH-76)

16:45 Albania Kategoria Superiore - KS Kukesi vs. Skenderbeu Korce SuperSport 3 Albania (CH-110)

16:45 Netherlands Eredivisie : Sparta Rotterdam vs Utrecht ESPN 1 NL (CH-5)

16:45 United Arab Emirates Pro League Cup - Sharjah FC vs. FC Baniyas Abu Dhabi Sports 1 (CH-165)

17:00 Turkey 1. Lig : Eyüpspor vs Bursaspor beIN SPORTS MAX 1 Turkey (CH-2)

17:00 Africa Cup of Nations : Burkina Faso vs Gabon beIN Sports MAX 1 Arabia (CH-373) | beIN Sports MAX 2 Arabia (CH-374) | beIN Sports 1 France (CH-116) | beIN Sports 2 France (CH-117) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102) | Sport 5 Israel (CH-144)

17:00 Super Lig : Galatasaray vs Trabzonspor beIN Sports 1 Turkey (CH-62) | Sport Klub 4 Serbia (CH-104) | Sport 4 Israel (CH-143)

17:05 France Ligue 1 : Montpellier vs Monaco BT Sport ESPN (CH-34) | Canal+ Sport France (CH-122) | beIN SPORTS en Español (CH-372) | Match! Football 2 Russia (CH-137) | Eleven Sports 3 Poland (CH-20) | beIN Sports HD 2 (CH-92) | Sport 5 Star Israel (CH-147)

17:30 England Premier League : Chelsea vs Tottenham Hotspur Astro SuperSport 3 (CH-125) | beIN Sports English 1 (CH-61) | Sky Sports Premier League (CH-130) | Sky Sports Main Event (CH-38) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Canal+ France (CH-121) | RMC Sport 1 France (CH-119) | CANAL+ Sport Poland (CH-48) | beIN Sports Premium 1 (CH-98) | ESPN Brasil (CH-81) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101) | ESPN SUR (CH-149) | Sport 2 Israel (CH-141)

17:30 Bundesliga : Hertha BSC vs Bayern München Astro SuperSport 2 (CH-124) | DAZN1 Germany (CH-3) | beIN Sports 3 Turkey (CH-64) | Match TV Russia (CH-127) | Match! Football 3 Russia (CH-138) | Digi Sport 3 Romania (CH-402) | Sport 3 Israel (CH-142)

18:00 Israel Ligat Ha'Al : Bnei Sakhnin vs Ashdod Sport 1 Israel (CH-140) | Sport 5 Live Israel (CH-146)

18:00 Italy Serie A : Empoli vs Roma BT Sport 1 UK (CH-31) | SuperSport Football (CH-56) | Match! Football 1 Russia (CH-136) | Arena Premium 2 Serbia (CH-135) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71) | Digi Sport 4 Romania (CH-403)

18:15 Spain Segunda Division : Girona vs Lugo Movistar Laliga 3 (CH-4)

18:15 Spain Segunda Division : Huesca vs Ponferradina Movistar Laliga 2 (CH-23)

18:30 Spain La Liga : Real Sociedad vs Getafe beIN Sports English 2 (CH-90) | Movistar Laliga (CH-15) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) | ESPN4 BR (CH-85) | beIN Sports HD 1 (CH-91) | Arena Sport 3 Premium (CH-139)

18:30 Spain La Liga : Rayo Vallecano vs Athletic Club LaLigaTV UK (CH-14) | Gol Spain (CH-6) | nSport+ Poland (CH-75) | beIN Sports HD 3 (CH-93) | Digi Sport 2 Romania (CH-401)

18:30 Italy Serie B : Lecce vs Cremonese Fox Soccer Plus (CH-12) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)

19:00 Romania Liga I : FCSB vs CFR Cluj Digi Sport 1 Romania (CH-7) | Digi Sport 1 Romania (CH-400)

19:00 Portugal Primeira Liga : Gil Vicente vs Portimonense Sport TV3 Portugal (CH-8)

19:00 Liga MX : Pumas UNAM vs Tigres UANL TUDN USA (CH-66) | Univision (CH-132)

19:00 Portugal Segunda liga : Benfica II vs Penafiel Benfica TV Portugal (CH-13)

19:15 Israel Ligat Ha'Al : Maccabi Petah Tikva vs Hapoel Be'er Sheva Sport 4 Israel (CH-143)

19:45 England Women's Super League : Manchester City vs Arsenal Astro SuperSport 5 (CH-43) | Sky Sports Premier League (CH-130) | Sky Sports Football (CH-35) | Sport 3 Israel (CH-142)

20:00 Africa Cup of Nations : Nigeria vs Tunisia beIN Sports MAX 1 Arabia (CH-373) | beIN Sports MAX 2 Arabia (CH-374) | beIN Sports 2 France (CH-117) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)

20:00 Brazil Campeonato Paulista A1 : Novorizontino vs Palmeiras Premiere Brazil (CH-88)

20:00 Brazil Campeonato Paulista A1 : Santa Cruz vs Afogados SporTV Brazil (CH-78)

20:00 Netherlands Eredivisie : RKC Waalwijk vs Fortuna Sittard ESPN 1 NL (CH-5)

20:00 Colombia Primera B : Tigres vs Real Cartagena Win Sports+ (CH-10)

20:30 Portugal Segunda liga : Estrela vs Trofense Canal 11 Portugal (CH-3)

20:45 France Ligue 1 : PSG vs Reims BT Sport ESPN (CH-34) | beIN Sports English 1 (CH-61) | beIN SPORTS en Español (CH-372) | Match! Football 2 Russia (CH-137) | beIN Sports Premium 1 (CH-98) | Arena Sport 3 Premium (CH-139) | Eleven Sports 3 Poland (CH-20) | beIN Sports HD 2 (CH-92) | Digi Sport 4 Romania (CH-403) | ESPN SUR (CH-149)

20:45 Italy Serie A : Milan vs Juventus BT Sport 3 UK (CH-33) | SuperSport Football (CH-56) | Match! Football 1 Russia (CH-136) | Match TV Russia (CH-127) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | beIN Sports 1 France (CH-116) | ESPN4 BR (CH-85) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71) | Arena Premium 1 Serbia (CH-134) | Digi Sport 2 Romania (CH-401) | ESPN2 SUR (CH-150) | Sport 1 Israel (CH-140)

21:00 Spain La Liga : Deportivo Alavés vs Barcelona LaLigaTV UK (CH-14) | beIN Sports English 2 (CH-90) | Movistar Laliga (CH-15) | Arena Premium 2 Serbia (CH-135) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) | beIN Sports HD 1 (CH-91) | Digi Sport 3 Romania (CH-402)

21:00 Spain Segunda Division : Alcorcón vs Mirandés Movistar Laliga 2 (CH-23)

21:30 Portugal Primeira Liga : Porto vs Famalicão Sport TV1 Portugal (CH-49) | Match! Football 3 Russia (CH-138) | RMC Sport 1 France (CH-119) | Eleven Sports 4 Poland (CH-1) | Sport 3 Israel (CH-142)

22:05 Colombia Primera A : Medellín vs Deportes Tolima Win Sports+ (CH-10)

23:00 Chile Super Cup - Univ. Catolica CHI vs. Colo-Colo TNT Sports Chile (CH-12)

23:00 Honduras Liga Nacional - Motagua vs Vida TVC Deportes (CH-68)

23:06 Honduras Liga Nacional - Marathón vs Olimpia FOX Deportes (CH-69)

00:00 Honduras Liga Nacional - Platense vs Real España Tigo Sports Honduras (CH-76)

00:00 Liga de Expansión MX : Atlético Morelia vs Raya2 TUDN USA (CH-66)

00:10 Colombia Primera A : Jaguares de Córdoba vs Deportivo Cali Win Sports+ (CH-10)

02:00 Liga MX : Santos Laguna vs Necaxa ESPN Deportes (CH-375)

02:15 Colombia Primera A : Alianza Petrolera vs Deportivo Pereira Win Sports+ (CH-10)


09:15 KFC T20 Big Bash League : Sydney Thunder vs Adelaide Strikers beIN Sports English 1 (CH-61)

09:30 ODI : South Africa vs India Sky Sports Cricket (CH-65) | Fox Cricket (CH-369) | Astro Cricket (CH-370)

22:00 Twenty20 : West Indies vs England BT Sport 1 UK (CH-31) | SuperSport Cricket (CH-368)

23:10 Super Smash Women : Wellington Blaze W vs Northern Brave W BT Sport 2 UK (CH-32)

02:40 Super Smash : Wellington Firebirds vs Northern Districts Knights BT Sport 2 UK (CH-32)


09:30 BWF World Tour : Syed Modi India International - Final BT Sport ESPN (CH-34) | Astro SuperSport 4 (CH-126)


03:00 Australian Open Men's and Women's Round of 16 ESPN2 USA (CH-45) | Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 1 Poland (CH-57) | Eurosport 2 Poland (CH-58)

04:30 Australian Open 2022 - Rod Laver Arena - Morning Session beIN Sports HD 5 (CH-95)

04:30 Australian Open 2022 - Margaret Court Arena - Morning Session - Match beIN Sports HD 6 (CH-96)

04:30 Australian Open 2022 - World feed - Day 7 beIN Sports English 2 (CH-90) | TSN1 (CH-111)


10:00 World Rally Championship - Monte Carlo - SS15 Brianconnet - Entrevaux 1 BT Sport 2 UK (CH-32) | Canal+ Decale France (CH-59) | Arena Premium 1 Serbia (CH-134) | Sport 3 Israel (CH-142)

12:00 World Rally Championship - Monte Carlo - SS17 Brianconnet - Entrevaux Wolf Power Stage BT Sport 2 UK (CH-32) | Canal+ Decale France (CH-59) | Sport 3 Israel (CH-142)


05:00 Abu Dhabi HSBC Championship Sky Sports Golf (CH-70) | Sky Sports Main Event (CH-38)

16:30 The American Express Sky Sports Golf (CH-70)


14:00 Snooker Shoot Out - Day 4 Session 1 Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 2 Poland (CH-58)

19:45 Snooker Shoot Out - Day 4 Session 2 Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 1 Poland (CH-57)


10:30 World Cup 2021/2022-Kitzbuhel | Downhill Men Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 2 Poland (CH-58)

11:45 World Cup 2021/2022-Cortina d'Ampezzo | Downhill Women Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 2 Poland (CH-58)

14:00 World Cup 2021/2022-Kitzbuhel | Downhill Men Eurosport 2 Poland (CH-58)


21:00 NFL - NFC Divisional Round : Los Angeles Rams vs Tampa Bay Buccaneers CBS USA (CH-52) | NBC USA (CH-53) | Sky Sports NFL (CH-37) | beIN Sports 2 France (CH-117) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101) | Sport 5 Star Israel (CH-147)

00:30 NFL - AFC Divisional Round : Buffalo Bills vs Kansas City Chiefs CBS USA (CH-52) | Sky Sports NFL (CH-37) | beIN Sports 2 France (CH-117) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)


11:00 Turkish League: Tofas vs Darussafaka Sport Klub 4 Serbia (CH-104)

11:00 Super League : Besiktas vs Bursaspor Tivibu Spor 2 Turkey (CH-25) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)

12:00 Liga ABA - KK Mega Basket Belgrade vs. KK Borac Cacak Arena Sport 3 Serbia (CH-109)

12:30 Spain Liga ACB - Real Betis vs. Bilbao Basket Movistar Deportes 1 Spain (CH-151)

12:30 Spain Liga Femenina - Islas Canarias (W) vs. Basket Zaragoza(W) Aragon TV Internacional (CH-110)

12:30 ACB : Murcia vs Tenerife Movistar Deportes Spain (CH-24)

13:00 United League - Avtodor Saratov vs. Zenit St Petersb TV Start Russia (CH-152)

13:30 Super League : Turk Telekom vs Buyukcekmece Sport Klub 4 Serbia (CH-104) | Tivibu Spor 2 Turkey (CH-25)

15:00 Germany, BBL - Alba Berlin vs. Riesen Ludwigsburg Sport Klub 4 Serbia (CH-104) | Sport 5 Live Israel (CH-146)

15:30 KBSL Women : Fenerbahce W vs Ormanspor W Tivibu Spor Turkey (CH-26)

16:00 Greece A1 - BC Kolossos Rhodes vs. BC Olympiakos Piraeus ERT 3 Greece (CH-164)

16:00 Pro B : College Karlsruhe vs Hanau Bally Sports Florida (CH-27)

16:00 Super League : Pinar Karsiyaka vs Anadolu Efes Tivibu Spor 2 Turkey (CH-25)

16:15 Lithuanian League: Rytas vs Zalgiris Sport Klub 3 Serbia (CH-103)

16:30 Liga ABA : Igokea Aleksandrovac vs. KK Buducnost Voli Arena Sport 3 Premium (CH-139)

17:00 Italy Serie A - Universo Treviso Basket vs. Olimpia Milano Sport Klub 6 Serbia (CH-153)

17:00 ACB : Baskonia vs San Pablo Burgos Movistar Deportes Spain (CH-24)

17:00 France Pro A - Limoges CSP vs. Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez beIN Sports 3 France (CH-118)

17:00 Italy Serie A - New Bk Brindisi vs. Virtus Bologna Sport Klub 9 Serbia (CH-154)

17:30 Italy Serie A - Vanoli Basket vs. Reyer Venezia Sport Klub 10 Serbia (CH-155)

17:30 Polish Basketball League : Szczecin vs Ostrow Wielkopolski Polsat Sport Extra Poland (CH-50)

18:00 Israel Super League : Ironi Nes Ziona vs Maccabi Rishon Sport 5 PLUS Israel (CH-145)

18:00 Basketball Women's : Florida State vs. Clemson Bally Sports Detroit (CH-28)

18:00 Basketball Women's : Miami vs. Boston College Bally Sports Arizona (CH-21)

18:00 Basketball Women's : Mississippi (Ole Miss) vs. Kentucky SEC Network USA (CH-16)

18:00 Basketball Women's : Clemson vs. Florida State Bally Sports Florida (CH-27)

18:00 Basketball Women's : St. Bonaventure vs. George Mason CBS Sports Network (CH-308)

18:00 Basketball Women's : Fordham vs. Dayton ESPNU USA (CH-316)

18:00 NCAA : Providence vs Butler FOX Sports 1 USA (CH-39)

18:15 Super League : Fenerbahce vs Bahcesehir Koleji Tivibu Spor 2 Turkey (CH-25)

18:30 ACB : Real Madrid vs Barcelona #Vamos Spain (CH-17) | Arena Premium 1 Serbia (CH-134) | Sport 1 Israel (CH-140)

18:30 Italy Serie A - Aquila Basket Trento vs. Vanoli Basket Sport Klub 7 Serbia (CH-108)

19:00 Greece A1 - GS Lavriou vs. Peristeri Athens ERT 3 Greece (CH-164)

19:00 Russia VTB United League - Basket Zielona Gora vs. BC Uniks Kazan TV Start Russia (CH-152)

19:00 Basketball Women's : Ohio State vs. Rutgers ESPN2 USA (CH-45) | TSN5 (CH-115)

19:00 NCAA : Purdue vs Northwestern BTN USA (CH-18)

19:00 Italian League : Fortitudo vs Tortona Sport Klub 6 Serbia (CH-153)

20:00 Spain Liga ACB - Mont. Fuenlabrada vs. Divina Seguros Joventut Movistar Deportes 1 Spain (CH-151)

20:00 Spain Liga ACB - Obradoiro CAB vs. Leche Rio Breogan Movistar Deportes Spain (CH-24)

20:00 Israel Super League : Hapoel Tel-Aviv vs Maccabi Tel-Aviv Sport 5 Israel (CH-144)

20:00 Basketball : Miami vs. Boston College Bally Sports Detroit (CH-28)

20:00 Basketball Women's : Tennessee vs. Georgia SEC Network USA (CH-16)

20:00 Basketball Women's : Wake Forest vs. Louisville ACC Network USA (CH-2)

20:00 Basketball Women's : DePaul vs. Xavier CBS Sports Network (CH-308)

20:00 Basketball Women's : Delaware vs. Drexel NBCS Philadelphia (CH-9)

20:00 NCAA : Marquette vs Xavier FOX Sports 1 USA (CH-39)

20:45 Italy Serie A - Pallacanestro Brescia vs. Dinamo Sassari Rai Sport Italy (CH-84)

21:00 NCAA : Cleveland State vs Robert Morris ESPN2 USA (CH-45)

21:00 Basketball Women's : Iowa vs. Baylor TSN5 (CH-115)

21:00 NBA G-League : Stockton Kings vs Sioux Falls Skyforce NBA TV USA (CH-4)

21:00 NCAA : California vs Arizona Pac-12 Network USA (CH-11)

21:00 NCAA : Tulsa vs Memphis ESPN USA (CH-44) | TSN1 (CH-111)

22:00 Basketball Women's : Virginia Tech vs. North Carolina State ACC Network USA (CH-2)

22:00 Basketball Women's : Alabama vs. Auburn ESPNU USA (CH-316)

22:00 Basketball Women's : Virginia Tech vs. North Carolina State TSN3 (CH-113) | TSN4 (CH-114)

23:00 NCAA : SMU Mustangs vs Wichita State ESPN2 USA (CH-45) | BT Sport ESPN (CH-34)

00:00 Basketball Women's : Texas A&M vs. Missouri SEC Network USA (CH-16)

00:00 Basketball Women's : Virginia vs. Duke ACC Network USA (CH-2)

00:00 NBA G-League : Iowa Wolves vs Texas Legends BTN USA (CH-18)

01:00 Basketball Women's : Stanford vs. California Pac-12 Network USA (CH-11)

02:00 Basketball Women's : Mississippi (Ole Miss) vs. Kentucky SEC Network USA (CH-16)

03:00 Basketball Women's : UCLA vs. USC Pac-12 Network USA (CH-11)

04:00 NCAA : Oregon vs Washington FOX Sports 1 USA (CH-39)


19:00 NBA : New York Knicks vs Los Angeles Clippers NBA League Pass (CH-19) | Sky Sports Arena (CH-36) | beIN Sports 3 France (CH-118) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73) | beIN SPORTS Premium 3 (CH-100) | Sport 5 Star Israel (CH-147)

21:30 NBA : Washington Wizards vs Boston Celtics NBA League Pass (CH-22) | Sky Sports Arena (CH-36) | TSN2 (CH-112) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73) | beIN SPORTS Premium 3 (CH-100) | beIN Sports 3 France (CH-118) | Sport 5 Live Israel (CH-146)

00:00 NBA : Miami Heat vs Los Angeles Lakers NBA League Pass (CH-3) | TSN2 (CH-112)

00:00 NBA : Orlando Magic vs Chicago Bulls NBCS Chicago (CH-4)

00:00 NBA : Toronto Raptors vs Portland Trail Blazers Sportsnet One (CH-5)

01:00 NBA : Charlotte Hornets vs Atlanta Hawks Bally Sports Southeast (CH-6) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | beIN Sports HD 4 (CH-94) | Sport 5 Israel (CH-144)

01:00 NBA : San Antonio Spurs vs Philadelphia 76ers NBCS Philadelphia (CH-7)

01:30 NBA : Dallas Mavericks vs Memphis Grizzlies Bally Sports Southwest (CH-8)

02:00 NBA : Minnesota Timberwolves vs Brooklyn Nets YES USA (CH-9)

02:00 NBA : Denver Nuggets vs Detroit Pistons Bally Sports Detroit (CH-28)

02:30 NBA : Golden State Warriors vs Utah Jazz Astro SuperSport 4 (CH-126)


12:00 EHF European League Women - CS Magura Cisnadiei (W) vs. Handball Club Lada (W) Sport 1 Hungary (CH-156)

14:00 Champions League Women - Team Esbjerg (W) vs. FTC (W) Sport 1 Hungary (CH-156)

14:00 Champions League Women - Podravka Vegeta (W) vs. Brest Bretagne Handball (W) Arena Sport 2 Croatia (CH-157)

14:00 EHF European League Women - Nantes Loire Atlantique HB (W) vs. CS Minaur Baia Mare (W) Digi Sport 3 Romania (CH-402)

14:00 Champions League Women : IK Savehof (W) vs. HBC CSKA Moscow МАТЧ! ИГРА (CH-55)

15:30 European Championship 2022 : Poland vs Russia Match TV Russia (CH-127) | Eurosport 2 Poland (CH-58) | МАТЧ! ИГРА (CH-55)

16:00 Champions League Women - Gyori Audi ETO KC (W) vs. HC Odense (W) Sport 1 Hungary (CH-156)

16:00 Champions League Women - Metz Handball (W) vs. RK Krim Mercator (W) Arena Sport 9 Croatia (CH-158)

18:00 European Championship 2022 : Germany vs Sweden Eurosport 2 Poland (CH-58) | МАТЧ! ИГРА (CH-55)

20:30 European Championship 2022 : Spain vs Norway Eurosport 2 Poland (CH-58) | Sport 2 Israel (CH-141) | МАТЧ! ИГРА (CH-55)


11:15 Antholz | Zeroing Pursuit of men Polsat Sport Poland (CH-47) | Match TV Russia (CH-127)

15:10 Mass start. Women. Live broadcast from Italy Eurosport 1 Poland (CH-57) | Match TV Russia (CH-127)


22:00 PBA League Players Championship Midwest Final FOX Sports 1 USA (CH-39)

00:00 PBA League Players Championship Southwest Final FOX Sports 1 USA (CH-39)


14:30 UEFA Futsal Championship : Serbia vs Ukraine МАТЧ! АРЕНА (CH-68)

17:30 UEFA Futsal Championship : Portugal vs Netherlands RTP 1 Portugal (CH-29) | TUDN USA (CH-66) | beIN Sports Premium 2 (CH-99) | МАТЧ! АРЕНАА (CH-68)


15:00 Sweden Hockey Allsvenskan - MODO Hockey vs. Sodertalje SK C More Hockey (CH-159)

17:00 Czech Republic Extraliga - Sparta Prague vs. HC Rytiri Kladno CT Sport Czech (CH-160)

18:00 Sweden SHL - Djurgardens IF vs. IK Oskarshamn C More Live 3 Sweden (CH-105)

18:00 Sweden Hockey Allsvenskan - Tingsryds AIF vs. HC Vita Hasten C More Live 2 Sweden (CH-106)

19:30 Slovakia Extraliga - HK Poprad vs. Dukla Michalovce Sport 2 Czech (CH-157)


19:00 NHL : Pittsburgh Penguins vs Winnipeg Jets TSN3 (CH-113) | Sport Klub 4 Serbia (CH-104)

00:00 NHL : Columbus Blue Jackets vs Ottawa Senators TSN5 (CH-115) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102) | Sport 5 Star Israel (CH-147)

01:00 NHL : New Jersey Devils vs Los Angeles Kings MSG Plus (CH-13)

03:00 NHL : Seattle Kraken vs Florida Panthers Bally Sports Florida+ (CH-14) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102) | Sport 5 Star Israel (CH-147)

04:00 NHL : Vancouver Canucks vs St. Louis Blues Sportsnet Pacific (CH-15)


14:00 European Rugby Champions Cup : Sale Sharks vs Ospreys BT Sport 2 UK (CH-32)

14:00 European Rugby Champions Cup : Stade Francais vs Connacht BT Sport 3 UK (CH-33)

16:00 European Rugby Champions Cup : Racing 92 vs Northampton Saints BT Sport 3 UK (CH-33)

16:15 European Rugby Champions Cup : Munster vs Wasps BT Sport 2 UK (CH-32)

18:30 European Rugby Champions Cup : Montpellier Herault RC vs Exeter Chiefs BT Sport 2 UK (CH-32)


14:25 Titisee-Neustadt | HS142 Eurosport 1 Poland (CH-57)

15:45 Titisee Neustadt | HS 142 Eurosport 1 Poland (CH-57)


14:45 PlusLiga : Zawiercie vs Olsztyn Polsat Sport Poland (CH-47)

15:00 Division 1 Women : Fenerbahce W vs Vakifbank W TRT Spor 2 Turkey (CH-30)

15:00 Turkey VVSL Lig Women - Kuzeyboru Genclik vs. Galatasaray Istanbul Galatasaray TV Turkey (CH-161)

17:00 Russia Superliga Women - VK Dinamo Kazan vs. Zarechie-Odintsovo TV Start Russia (CH-152)

17:00 Portugal Taca de Portugal - Sporting Cp vs. AA Espinho Sporting TV (CH-162)

17:30 PlusLiga : Slepsk Suwalki vs Cuprum Polsat Sport Poland (CH-47)

18:00 Italy SuperLega - Volley Civitanova vs. VV Monza Rai Sport Italy (CH-84)

20:30 Orlen Liga Women : Chemik Police W vs Legionowo W Polsat Sport Poland (CH-47) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)

01:15 Superliga De Vôlei Masculino : Minas vs Campinas Sportv2 Brasil (CH-79)


12:50 Ski Cross: FIS World Cup - Idre Fjäll Polsat Sport News Poland (CH-129)

19:00 X Games Aspen : Day 3: Session 1 BT Sport ESPN (CH-34) | ABC USA (CH-51) | TSN4 (CH-114)

01:00 Winter X Games Aspen 2022 : Day 3: Session 2 ESPN USA (CH-44) | BT Sport ESPN (CH-34) | TSN4 (CH-114)


08:00 Emas Anuar Sepak Takraw League : Negeri Sembilan Antlers vs Johor Tigris Astro Arena (CH-69)

10:00 Emas Anuar Sepak Takraw League : Putrajaya Cyborg vs Selangor Pistons Astro Arena (CH-69)

13:00 Emas Anuar Sepak Takraw League : Kuala Lumpur Thunder vs Kelantan Warriors Astro Arena (CH-69)

15:00 Emas Anuar Sepak Takraw League : Bomba Fighters vs Perak Bison Astro Arena (CH-69)


10:00 Adriatic League - Radnicki Kragujevac vs. HAVK Mladost Arena Sport 1 Croatia (CH-163)

12:00 Adriatic League - Vk Partizan Belgrade vs. Vk Jadran Split Arena Sport 1 Croatia (CH-163)

13:40 Adriatic League - VK Jug Co vs. Crvena Zvezda Belgrade Arena Sport 1 Croatia (CH-163)


01:00 Exatlón Estados Unidos Season 6 Episode 7 Telemundo (CH-131)

02:00 VH1 Family Reunion: Love & Hip Hop Edition Season 2 Episode 7 VH1 USA (CH-344)

02:00 Mysteries of the Unknown Season 3 Episode 15 Travel Channel (CH-340)

02:00 Darcey & Stacey Season 3 Episode 3 TLC (CH-337)

02:00 All In With Chris Hayes Episode 16 Live MSNBC USA (CH-327)

02:00 JoJo & Gran Gran Season 1 Episode 39 Nick jr. (CH-329)

02:00 The Bachelor Season 26 Episode 3 ABC USA (CH-51)

02:00 The Neighborhood Season 4 Episode 12 CBS USA (CH-52)

02:00 Kenan Season 2 Episode 6 NBC USA (CH-53)

02:00 9-1-1: Lone Star Season 3 Episode 3 FOX USA (CH-54)

02:00 March Season 1 Episode 1 CW USA (CH-300)

02:00 Enamorándonos Season 3 Episode 16 UNIMAS (CH-133)

02:00 Soltero con hijas Season 1 Episode 1 Univision (CH-132)

02:00 The First 48: Scared Silent Season 1 Episode 8 A&E Network (CH-302)

02:00 Alaska: The Last Frontier: The Frozen Edge Season 10 Episode 17 Animal Planet (CH-304)

02:00 Below Deck Season 9 Episode 13 Bravo TV (CH-307)

02:00 Street Outlaws Season 14 Episode 3 Discovery Channel (CH-313)

02:00 The Ghost and Molly McGee Season 1 Episode 3 Disney XD (CH-314)

02:00 Ancient Aliens: Declassified Season 1 History TV (CH-322)

03:00 Prisoner of Love Season 1 Episode 1 Investigation Discovery (ID) (CH-324)

03:00 The Murder of Gabby Petito: Truth Lies and Social Media Oxygen TV (CH-332)

03:00 Snowpiercer Season 3 Episode 1 TNT USA (CH-338)


09:00 AFC Women's Asian Cup : Myanmar vs Korea Republic FreeSports TV UK (CH-1) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)

11:00 AFC Women's Asian Cup : Philippines vs Australia FreeSports TV UK (CH-1) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)

13:00 AFC Women's Asian Cup : Indonesia vs Thailand FreeSports TV UK (CH-1) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)

14:00 Portugal Liga 3 Group B - UD Santarem vs Vitoria Setubal Canal 11 Portugal HD (CH-5)

15:00 AFC Women's Asian Cup : Vietnam vs Japan FreeSports TV UK (CH-1) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)

16:30 Romania Liga I : Botoşani vs Sepsi Digi Sport 1 Romania (CH-2) | Digi Sport 1 Romania (CH-400)

17:00 Africa Cup of Nations : Guinea vs Gambia Sky Sports Premier League (CH-130) | Sky Sports Football (CH-35) | Sky Sports Main Event (CH-38) | beIN SPORTS en Español (CH-372) | beIN Sports 3 France (CH-118) | beIN Sports MAX 1 Arabia (CH-373) | beIN Sports MAX 2 Arabia (CH-374) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)

17:45 Lithuanian League: Neptunas vs Jonavos Sport Klub 3 Serbia (CH-103)

18:00 Israel National League - Hapoel Petah Tikva FC vs Sektzia Ness Ziona FC Sport 5 Plus Israel (CH-145)

18:00 Israel National League - Hapoel Ramat Gan Givatayim FC vs Hapoel Ra`anana FC Sport 5 Stars Israel (CH-147)

18:00 Israel National League - Beitar Tel Aviv Bat Yam FC vs Hapoel Afula FC Sport 5 Gold Israel (CH-148)

18:30 Greek league: Asteras vs Apollon Smyrni Sport Klub 2 Serbia (CH-102)

19:00 Romania Liga I : Farul Constanța vs FC U Craiova 1948 Digi Sport 1 Romania (CH-2) | Digi Sport 1 Romania (CH-400)

19:30 Israel Premier League - Beitar Jerusalem FC vs Hapoel Tel Aviv FC Sport 5 Israel (CH-144)

19:45 Albania Superliga : Dinamo Tirana vs Tirana SuperSport 3 Digitalb (CH-3)

20:00 Africa Cup of Nations : Cameroon vs Comoros Sky Sports Premier League (CH-130) | beIN SPORTS en Español (CH-372) | beIN Sports MAX 1 Arabia (CH-373) | beIN Sports 3 France (CH-118) | beIN Sports MAX 2 Arabia (CH-374) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)

20:00 Netherlands Eerste Divisie : Oss vs AZ II ESPN 1 NL (CH-4)

20:30 Italy Serie C - US Catanzaro vs Palermo FC Rai Sport Italy (CH-9)

20:45 France Ligue 2 : Caen vs Ajaccio beIN Sports 2 France (CH-117) | beIN Sports HD 2 (CH-92) | beIN Sports 3 Turkey (CH-64)

20:45 France National 1 : Annecy vs Concarneau Canal+ Sport France (CH-122)

20:45 England Championship : Blackburn Rovers vs Middlesbrough beIN Sports English 1 (CH-61) | Sky Sports Football (CH-35) | Sky Sports Main Event (CH-38) | SuperSport Football (CH-56) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71) | beIN Sports Premium 2 (CH-99) | beIN Sports 2 Turkey (CH-63) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102) | Sport 2 Israel (CH-141)

21:00 Spain Segunda Division : Almería vs Eibar Movistar Laliga 1 (CH-5) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) | Digi Sport 4 Romania (CH-403)

21:00 Spain Segunda Division : Real Sociedad II vs Cartagena Movistar Laliga (CH-6)

21:15 Portugal Segunda liga : Leixões vs Chaves Sport TV1 Portugal (CH-49)

00:00 Liga MX Femenil : Necaxa vs Pumas UNAM TUDN Mexico (CH-1)

01:40 Colombia Primera B : Deportes Quindío vs Bogotá Win Sports+ (CH-2)

02:00 Liga MX Femenil : América vs Monterrey TUDN USA (CH-66) | TUDN Mexico (CH-1)

04:00 Liga MX Femenil : Juárez vs Tigres UANL TUDN Mexico (CH-1)

04:00 Liga MX Femenil : Tijuana vs Atlético San Luis ESPN Deportes (CH-375)


03:30 Australian Open Men's and Women's Round of 16 ESPN2 USA (CH-45) | Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 1 Poland (CH-57) | Eurosport 2 Poland (CH-58)

04:30 Australian Open 2022 - World feed beIN SPORTS English 2 (CH-90) | TSN1 (CH-111)

04:30 Australian Open 2022 - Rod Laver Arena Session beIN Sports HD 5 (CH-95)

04:30 Australian Open 2022 - Margaret Court Arena - Session beIN Sports HD 6 (CH-96)


02:00 WWE Monday Night Raw BT Sport 1 UK (CH-31) | USA Network (CH-343) | МАТЧ! БОЕЦ (CH-15)


16:00 Turkish Basketball 1st League : Manisa vs Sigortam.net ITU TRT Spor 2 Turkey (CH-7)

17:00 United League - CSKA Moscow vs BC Kalev Match! TV Russia (CH-127)

17:00 Romania Liga Nationala - CS Rapid Bucuresti vs. CSM Ploiesti Digi Sport 4 Romania (CH-403)

17:00 Israel Super League - Hapoel Beer Sheva vs Hapoel Haifa BC Sport 5 Live Israel (CH-146)

18:00 Liga ABA - KK Cedevita Olimpija Ljubljana vs. KK Crvena zvezda Belgrade Arena Sport 1 Croatia (CH-10)

18:00 Bulgaria NBL - Tundja Yambol vs BC Levski Max Sport 2 Bulgaria (CH-11)

19:00 Israel Super League - Bnei Herzelia vs Hapoel Galil Eli. S. Sport 5 Live Israel (CH-146)

19:00 Greece A1 - Panathinaikos BC vs GS Iraklis BC ERT 3 Greece (CH-12)

21:00 Liga ABA - KK Studentski centar Podgorica vs Kk Split Arena Sport 1 Croatia (CH-10)

00:00 Basketball Women's : Purdue vs Michigan BTN USA (CH-3)

00:00 NCAA : Wake Forest vs Boston College ACC Network USA (CH-4)

01:00 NCAA Women's Basketball : Vanderbilt vs South Carolina TSN5 (CH-115)

01:00 NCAA : Colgate vs Loyola Maryland CBS Sports Network (CH-308)

01:00 NCAA : Norfolk State vs Morgan State BT Sport ESPN (CH-34) | ESPNU USA (CH-316)

01:00 NCAA : Virginia vs Louisville BT Sport 2 UK (CH-32) | ESPN USA (CH-44) | TSN2 (CH-112)

03:00 Basketball : UNLV vs San Diego State CBS Sports Network (CH-308)

03:00 NCAA : Kansas vs Texas Tech ESPN USA (CH-44) | BT Sport 2 UK (CH-32) | TSN2 (CH-112)

03:00 NCAA : Seton Hall vs St. John's N.Y. FOX Sports 1 USA (CH-39)


01:00 NBA : Cleveland Cavaliers vs New York Knicks Bally Sports Ohio (CH-5) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | beIN Sports HD 4 (CH-94) | Sport 5 Live Israel (CH-146)

02:00 NBA : New Orleans Pelicans vs Indiana Pacers Bally Sports Indiana (CH-6)

02:00 NBA : Oklahoma City Thunder vs Chicago Bulls NBCS Chicago (CH-7)

03:00 NBA : Phoenix Suns vs Utah Jazz beIN SPORTS English 1 (CH-61) | beIN SPORTS Premium 3 (CH-100) | TSN3 (CH-113) | TSN5 (CH-115) | beIN Sports 1 France (CH-116) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | SporTV2 Brasil (CH-79)


01:00 PBA Bowling Players Championship West Final FOX Sports 1 USA (CH-39)


17:30 UEFA Futsal Euro : Italy vs Slovenia TVP Sport Poland (CH-128) | beIN SPORTS Premium 3 (CH-100) | МАТЧ! АРЕНА (CH-13)

20:30 UEFA Futsal Euro : Finland vs Kazakhstan TVP Sport Poland (CH-128) | МАТЧ! АРЕНА (CH-13)


10:00 Asian Handball Championships : Qatar vs Uzbekistan beIN Sports HD 3 (CH-93)

12:00 Asian Handball Championships : Kuwait vs Iran beIN Sports HD 3 (CH-93)

14:00 Asian Handball Championships : Korea vs Saudi Arabia beIN Sports HD 3 (CH-93)

16:00 Asian Handball Championships : Iraq vs Bahrain beIN Sports HD 3 (CH-93)

15:30 European Championship 2022 : Iceland vs Croatia beIN Sports 1 France (CH-116) | Eurosport 1 Poland (CH-57) | Digi Sport 2 Romania (CH-401) | МАТЧ! ИГРА (CH-14)

18:00 European Championship 2022 : Denmark vs Netherlands Ziggo Select NL (CH-8) | beIN Sports 1 France (CH-116) | Eurosport 1 Poland (CH-57) | Digi Sport 2 Romania (CH-401) | МАТЧ! ИГРА (CH-14)

20:30 European Championship 2022 : Montenegro vs France Eurosport 1 Poland (CH-57) | beIN Sports 1 France (CH-116) | Digi Sport 2 Romania (CH-401) | МАТЧ! ИГРА (CH-14)


15:00 Reaktor Nizh. U20 vs. Irbis Kazan U20 KHL TV (CH-15)

15:00 Russia MHL - Krasnaya Arm. U20 vs. Loko Yaroslavl U20 KHL Prime (CH-16)

19:00 Sweden SHL - Timraa IK vs. Linkopings HC C More Hockey (CH-17)


01:00 NHL : Boston Bruins vs Anaheim Ducks NESN USA (CH-8)

01:00 NHL : New York Rangers vs Los Angeles Kings MSG Plus USA (CH-9)

01:00 NHL : Philadelphia Flyers vs Dallas Stars NBCS Philadelphia (CH-10)

01:00 NHL : Washington Capitals vs Vegas Golden Knights NHL Network USA (CH-11) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101) | Sport 5 Star Israel (CH-147)

02:00 NHL : Minnesota Wild vs Montreal Canadiens Sportsnet Ontario (CH-12)

03:00 NHL : Colorado Avalanche vs Chicago Blackhawks Altitude USA (CH-13)

03:00 NHL : Calgary Flames vs St. Louis Blues Sportsnet One (CH-14)


12:55 Turkish League (m): Kiziltepe vs Galatasaray Sport Klub 1 Serbia (CH-101)

17:00 Czech Republic Extraliga Women - TJ Ostrava vs Vk Dukla Liberec CT Sport Czech HD (CH-18)

17:30 PlusLiga : GKS Katowice vs Politechnika Lublin Polsat Sport Poland (CH-47)

20:30 PlusLiga : Gdansk vs Czarni Radom Polsat Sport Poland (CH-47) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)

22:15 Women's Volleyball Superleague : Barueri vs Pinheiros Sportv2 Brasil (CH-79)

00:45 Women's Volleyball Superleague : Maringá vs Valinhos Sportv2 Brasil (CH-79)


11:00 Iran W vs China W Extra Stream 1

12:00 Feirense vs Mafra Extra Stream 2

12:15 NEC Nijmegen vs Feyenoord Extra Stream 3

12:30 Cagliari vs ACF Fiorentina Extra Stream 4

13:00 FC Metz vs OGC Nice Extra Stream 5

13:00 2 Bundesliga Konferenz Extra Stream 6

13:30 Hannover vs SG Dynamo Dresden Extra Stream 7

13:30 Karlsruher SC vs Sandhausen Extra Stream 8

13:30 Regensburg vs Holstein Kiel Extra Stream 9

13:30 St. Liege vs Club Brugge KV Extra Stream 10

14:00 Aris vs Lamia Extra Stream 11

14:00 Villarreal CF vs RCD Mallorca Extra Stream 12

14:00 Burgos CF vs Leganes Extra Stream 13

14:00 Altay vs Konyaspor Extra Stream 14

14:00 Giresunspor vs Alanyaspor Extra Stream 15

14:00 Boluspor vs Tuzlaspor Extra Stream 16

14:30 Heracles Almelo vs Go Ahead Eagles Extra Stream 17

14:30 PSV Eindhoven vs AFCAjax Extra Stream 18

14:30 Telstar vs Jong Ajax Extra Stream 19

15:00 Arsenal vs Burnley FC Extra Stream 20

15:00 Crystal Palace vs Liverpool Extra Stream 21

15:00 Leicester City vs Brighton and Hove Albion Extra Stream 22

15:00 Angers SCO vs Troyes AC Extra Stream 23

15:00 FC Girondins de Bordeaux vs Strasbourg Alsace Extra Stream 24

15:00 Clermont vs Stade Rennais FC Extra Stream 25

15:00 FC Nantes vs FC Lorient Extra Stream 26

15:00 SSC Napoli vs US Salernitana Extra Stream 27

15:00 Spezia vs UC Sampdoria Extra Stream 28

15:00 Torino FC vs US Sassuolo Extra Stream 29

15:00 FC Porto B vs Casa Pia Extra Stream 30


14:00 Sale Sharks vs Ospreys Rugby Stream 53

14:00 Stade Francais Paris vs Connacht Rugby Stream 54

16:15 Munster vs Wasps Rugby Stream 55

16:15 Racing 92 vs Northampton Saints Rugby Stream 56

18:30 Montpellier vs Exeter Chiefs Rugby Stream 57


01:00 Rod Laver Arena: Madison Keys vs Paula Badosa Tennis Stream 58

01:00 Court 3: Rebecca Peterson /Anastasia Potapova vs Bernarda Pera/Magda Linette Tennis Stream 59

01:00 Margaret Court Arena: Veronika Kudermetova /Elise Mertens vs Yang Zhaoxuan/Xu Yifan Tennis Stream 60

01:00 Show Court Arena: Beatriz HaddadMaia / Anna Danilina vs Aliona Bolsova/Ulrikke Eikeri Tennis Stream 61

02:30 Rod Laver Arena: Barbora Krejcikova vs Victoria Azarenka Tennis Stream 62

02:30 John Cain Arena: Andreas Mies /Kevin Krawietz vs John Peers/Filip Polasek Tennis Stream 63

02:30 Court 3: Matwe Middelkoop /Ellen Perez vs Sania Mirza/Rajeev Ram Tennis Stream 64

03:00 Margaret Court Arena: Jessica Pegula vs Maria Sakkari Tennis Stream 65

03:00 Court 17: Andrea Petkovic /Jaqueline Cristian vs Sara Sorribes Tormo/Kirsten Flipkens Tennis Stream 66

04:00 Rod Laver Arena: Adrian Mannarino vs Rafael Nadal Tennis Stream 67

04:00 Court 3: Bruno Soares /Jamie Murray vs Simone Bolelli/Fabio Fognini Tennis Stream 68

04:30 John Cain Arena: Christopher O'Connell /Jason Kubler vs Michael Venus/Tim Putz Tennis Stream 69

04:30 Court 17: Ben McLachlan /Ena Shibahara vs Santiago Gonzalez/Nadiia Kichenok Tennis Stream 70

05:00 Margaret Court Arena: Alexander Zverev vs Denis Shapovalov Tennis Stream 71

05:30 Court 3: Marcel Granollers /Horacio Zeballos vs Pablo Andujar/Pedro Martinez Tennis Stream 72

06:00 Show Court Arena: Nick Kyrgios/ Thanasi Kokkinakis vs Gonzalo Escobar/Ariel Behar Tennis Stream 73

06:00 Court 17: Ivan Dodig /Kristina Mladenovic vs Arina Rodionova/Marc Polmans Tennis Stream 74

07:30 Kichenok L/Golubev A vs Ninomiya M/Qureshi A Tennis Stream 75

08:30 John Cain Arena: Miomir Kecmanovic vs Gael Monfils Tennis Stream 76

09:00 Rod Laver Arena: Ashleigh Barty vs Amanda Anisimova Tennis Stream 77

10:30 Rod Laver Arena: Pablo Carreno Busta vs Matteo Berrettini Tennis Stream 78

Upcoming Main Event
F1 Live Stream
User Info & Announcement

Watch all televised live soccer matches online, working on any device, anywhere, anytime.

Daddylive serve you live Football streams, football full matches, TV Shows, livesports streaming for free. We want to offer you the best alternative to watch many live sports events online, like football, basketball, soccer, ice hockey, tennis, motor sports, the best competitions and leagues of each sport, the UEFA Champions League, English Premier League, Spanish La Liga, Serie A, Ligue 1, NFL, NHL, NBA and many many more....

Select your match and start your video broadcast. Access free soccer streams in multiple audio commentary languages.

=============================